Grafický design

Naša spoločnosť pre vás vytvorí moderné web stránky, multimediálne prezentácie, firemnú identitu, tlačenú reklamu a mnoho ďalšieho.

Grafický design

Ak potrebujete nové logo alebo vizitku, sme schopní splniť vaše predstavy. Pre posilnenie firemného imidžu v digitálnych aj tlačených médiách, vytvoríme celkovú firemnú identitu od hlavičkových papierov, cez rôzne publikácie až po web stránky.

Web design

Moderná, čistá a ľahko použiteľná web prezentácia firmy je v dnešnej dobe nutnosťou. Ak potrebujete vytvoriť novú web stránku, alebo vynoviť staršiu prezentáciu, obráťte sa na nás. Kladieme dôraz na používateľov webu, vieme, ako sa pohybujú po stránkach a ako s nimi pracujú. Na základe toho vytvoríme modernú a úspešnú web stránku s jednoduchým ovládaním.

Vývoj web stránok

Vieme vytvoriť jednoduché firemné web stránky aj komplexné spravodajské portály či blogy s jednoduchou správou zo strany prevádzkovateľa. To je zabezpečené používaním moderného a bezpečného systému WordPress CMS.

Tlačená reklama

Ak potrebujete vytvoriť dizajn tlačenej reklamy, ste na správnom mieste. Či už to bude jednoduchý leták alebo katalóg či dokonca kniha, ste na správnom mieste. Vytvoríme návrhy, ktoré patria medzi špičku a podliehajú aktuálnym trendom v tejto oblasti.